Policycoreutils - en to as translation catalogue (234 entries)

en: %s changed labels.
as: %s'ৰ লেবেল পৰিবৰ্তিত হৈছে ।

en: %s is already in %s
as: %s, বৰ্তমানে %s'ত উপস্থিত আছে

en: %s is not a valid context
as: %s বৈধ context নহয়

en: %s is not in %s
as: %s, বৰ্তমানে %s'ত নাই

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
as: %s!  %s'ৰ ক্ষেত্ৰত বৰ্তমান context প্ৰাপ্ত কৰা নাযায়, tty'ৰ লেবেল পৰিবৰ্তন কৰা হ'ব না ।

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
as: %s!  %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নতুন context প্ৰাপ্ত কৰা নাযায়, tty'ৰ লেবেল পৰিবৰ্তন কৰা ন'হ'ব  ।

en: %s!  Could not set new context for %s
as: %s!  %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নতুন context স্থাপন কৰা নাযায়

en: %s:  Can't load policy and enforcing mode requested:  %s
as: %s:  পলিচি তুলি লোৱা নাযায় আৰু enforcing মোডৰ অনুৰোধ জনোৱা হৈছে:  %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
as: %s:  চিহ্নিত নিয়মনীতি তুলি লোৱা নাযায়:  %s

en: %s:  Policy is already loaded and initial load requested
as: %s:  পলিচি তুলি লোৱা হৈছে আৰু প্ৰাৰম্ভিক লোডৰ অনুৰোধ জনোৱা হৈছে

en: ******************** IMPORTANT ***********************
as: ******************** গুৰুত্বপূৰ্ণ ***********************

en: Addr %s is defined in policy, cannot be deleted
as: %s addr নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হোৱাৰ ফলত অপসাৰণযোগ্য নহয়

en: Addr %s is not defined
as: %s addr নিৰ্ধাৰিত নহয়

en: Bad format %s: Record %s
as: ভুল বিন্যাস %s: ৰেকৰ্ড %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
as: বুলিয়েন %s'ৰ মান নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হোৱাৰ ফলত অপসাৰণযোগ্য নহয়

en: Boolean %s is not defined
as: বুলিয়েন %s'ৰ মান বৰ্তমানে নিৰ্ধাৰিত আছে

en: Can not combine +/- with other types of categories
as: অন্যান্য শ্ৰেণী বিভাগেৰ সৈতে +/- ব্যৱহাৰ কৰা নাযাব

en: Can not have multiple sensitivities
as: একাধিক প্ৰকৃতিৰ সংবেদনশীলতা থকা সম্ভৱ ন'হ'ব

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
as: %s'ৰ সৈতে '+' সহযোগে সংবেদনশীলতাৰ মাত্ৰা পৰিবৰ্তন কৰা নাযাব

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
as: shadow passwd নথিপত্ৰত আপোনাৰ তথ্য পোৱা নাযায় ।

en: Cannot read policy store.
as: নিয়মনীতিৰ সংগ্ৰহস্থল পঢ়া নাযায় ।

en: Context
as: কনটেক্সট

en: Could not add SELinux user %s
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add addr %s
as: %s addr যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰ context যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add interface %s
as: %s প্ৰেক্ষাপট যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add login mapping for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add port %s/%s
as: %s/%s পোৰ্ট যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add prefix %s for %s
as: %s প্ৰেফিক্সটি %s'ৰ ক্ষেত্ৰত যোগ কৰা নাযায়

en: Could not add role %s for %s
as: %s ভূমিকাটি, %s'ৰ বাবে নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not check if SELinux user %s is defined
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰিত নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if addr %s is defined
as: addr %s নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if boolean %s is defined
as: বুলিয়েন %s'ৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই তাক পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if file context for %s is defined
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ context নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if interface %s is defined
as: %s প্ৰেক্ষাপটৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if login mapping for %s is defined
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not check if port %s/%s is defined
as: পোৰ্ট %s/%s নিৰ্ধাৰিত হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Could not close descriptors.
as: বিৱৰণ প্ৰদৰ্শন বন্ধ কৰা নাযায় ।

en: Could not commit semanage transaction
as: semanage আদান-প্ৰদান সমাপ্ত কৰা নাযায়

en: Could not create SELinux user for %s
as: %s'ৰ বাবে SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create a key for %s
as: %s'ৰ বাবে চাবি নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create a key for %s/%s
as: %s/%s'ৰ বাবে চাবি নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create addr for %s
as: %s-ৰ বাবে addr নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create context for %s
as: %s'ৰ বাবে context নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ বাবে context নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create file context for %s
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ contex নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create interface for %s
as: %s'ৰ প্ৰেক্ষাপট নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create key for %s
as: %s'ৰ চাবি নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create login mapping for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create port for %s/%s
as: %s/%s'ৰ বাবে পোৰ্ট নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not create semanage handle
as: semanage হেন্ডেল নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not delete SELinux user %s
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete addr %s
as: %s addr আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete boolean %s
as: বুলিয়েন %s আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete file context for %s
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ context আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete interface %s
as: %s প্ৰেক্ষাপট আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete login mapping for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete port %s/%s
as: %s/%s পোৰ্ট আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete the file context %s
as: নথিপত্ৰ context %s  আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not delete the port %s
as: %s পোৰ্ট আঁতৰুৱা নাযায়

en: Could not determine enforcing mode.
as: enforcing মোড নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায় ।

en: Could not establish semanage connection
as: semanage সংযোগ স্থাপন কৰা নাযায়

en: Could not extract key for %s
as: %s'ৰ বাবে চাবি প্ৰাপ্ত কৰা নাযায়

en: Could not list SELinux modules
as: SELinux অংশৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list SELinux users
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতাসকলৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list addrs
as: addr-ৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list booleans
as: বুলিয়েনৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list file contexts
as: নথিপত্ৰ context'ৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list interfaces
as: প্ৰেক্ষাপটৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list local file contexts
as: স্থানীয় নথিপত্ৰৰ context'ৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list login mappings
as: প্ৰৱেশ মেপিং তালিকাভুক্ত কৰা নাযায়

en: Could not list ports
as: প'ৰ্টৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list roles for user %s
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ ভূমিকাৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list the file contexts
as: নথিপত্ৰ context'ৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not list the ports
as: প'ৰ্টৰ তালিকা নিৰ্মাণ কৰা নাযায়

en: Could not modify SELinux user %s
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ বৈশিষ্ট্য পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify addr %s
as: %s addr পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify boolean %s
as: %s বুলিয়েনৰ মান পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify file context for %s
as: %s'ৰ বাবে নথিপত্ৰ context পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify interface %s
as: %s প্ৰেক্ষাপট পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify login mapping for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not modify port %s/%s
as: %s/%s পোৰ্ট পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়

en: Could not open file %s
as: %s নথিপত্ৰ খোলোঁতে ব্যৰ্থ

en: Could not query addr %s
as: %s addr প্ৰশ্ন কৰা নাযায়

en: Could not query file context %s
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ context সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not query file context for %s
as: %s'ৰ বাবে নথিপত্ৰ context সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not query interface %s
as: %s প্ৰেক্ষাপট সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not query port %s/%s
as: %s/%s পোৰ্ট সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not query seuser for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত seuser সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not query user for %s
as: %s'ৰ বাবে ব্যৱহাৰকৰোঁতা সন্ধান কৰা নাযায়

en: Could not remove permissive domain %s (remove failed)
as: permissive ডোমেইন %s সৰিয়ে ফেলা নাযায় (অপসাৰণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ)

en: Could not set MLS level for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত MLS স্তৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set MLS range for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত MLS ৰেঞ্জ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set SELinux user for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set active value of boolean %s
as: %s বুলিয়েনৰ সক্ৰিয় মান নিৰ্ধাৰণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Could not set addr context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত addr context নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set exec context to %s.
as: exec context %s লৈ স্থাপন কৰা নাযায় ।

en: Could not set file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰৰ context নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set interface context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰেক্ষাপটৰ context'ৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set mask for %s
as: %s-ৰ মাস্ক নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set message context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত বাৰ্তাৰ context নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set mls fields in addr context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত addr context লৈ mls ক্ষেত্ৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set mls fields in file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰৰ context লৈ mls ক্ষেত্ৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set mls fields in interface context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰেক্ষাপটৰ context লৈ mls ক্ষেত্ৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ ক্ষেত্ৰত পোৰ্ট context'ত mls ক্ষেত্ৰ নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set name for %s
as: %s'ৰ নাম নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set permissive domain %s (module installation failed)
as: permissive ডোমেইন %s নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায় (মডিউল সংস্থাপন কৰিবলৈ ব্যৰ্থ)

en: Could not set port context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ ক্ষেত্ৰত পোৰ্ট context নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set role in addr context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত addr context লৈ ভূমিকা নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set role in file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰৰ context লৈ ভূমিকা নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set role in interface context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰেক্ষাপটৰ context লৈ ভূমিকাৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set role in port context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ ক্ষেত্ৰত পোৰ্ট context'ত ভূমিকা নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set type in addr context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত addr context লৈ ধৰন নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set type in file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰৰ context লৈ ধৰন নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set type in interface context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰেক্ষাপটৰ context লৈ ধৰন নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set type in port context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ ক্ষেত্ৰত পোৰ্ট context'ত ধৰন নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set user in addr context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত addr context লৈ ব্যৱহাৰকৰ্তা বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set user in file context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত নথিপত্ৰৰ context লৈ ব্যৱহাৰকৰোঁতা বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set user in interface context for %s
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰেক্ষাপটৰ context লৈ ব্যৱহাৰকৰোঁতা বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not set user in port context for %s/%s
as: %s/%s'ৰ ক্ষেত্ৰত পোৰ্ট context'ত ব্যৱহাৰকৰোঁতা নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়

en: Could not start semanage transaction
as: semanage আদান-প্ৰদান আৰম্ভ কৰা নাযায়

en: Could not test MLS enabled status
as: MLS-ৰ সক্ৰিয় অৱস্থা পৰীক্ষা কৰা নাযায়

en: Couldn't get default type.
as: ডিফল্ট প্ৰকৃতি সনাক্ত কৰা নাযায় ।

en: Description
as: বিৱৰণ

en: Error allocating memory.
as: স্মৃতিশক্তি নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: Error allocating shell's argv0.
as: শ্বেল'ৰ argv0 বৰাদ্দ কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: Error changing uid, aborting.
as: uid পৰিবৰ্তন কৰোঁতে ব্যৰ্থ, পৰিত্যাগ কৰা হৈছে ।

en: Error connecting to audit system.
as: অডিট প্ৰণালীতৰ সৈতে সংযোগ কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
as: KEEPCAPS'ৰ মান পুনৰায় নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে ব্যৰ্থ, পৰিত্যাগ কৰা হৈছে

en: Error sending audit message.
as: অডিট সংক্ৰান্ত বাৰ্তা পাঠাতে ব্যৰ্থ ।

en: Error!  Could not open %s.
as: ত্ৰুটি!  %s খোলোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: Error!  Shell is not valid.
as: ত্ৰুটি!  বৈধ শ্বেল ব্যৱহাৰ কৰা নহয় ।

en: Error: multiple levels specified
as: ত্ৰুটি: একাধিক স্তৰ নিৰ্ধাৰিত হৈছে

en: Error: multiple roles specified
as: ত্ৰুটি: একাধিক ভূমিকা উল্লিখিত হৈছে

en: Error: multiple types specified
as: ত্ৰুটি: একাধিক ধৰনৰ নথিপত্ৰ নিৰ্ধাৰিত হৈছে

en: Error: you are not allowed to change levels on a non secure terminal
as: ত্ৰুটি: নিম্ন নিৰাপত্তাসম্পন্ন টাৰ্মিনেলত মাত্ৰা পৰিবৰ্তনৰ অনুমতি উপলব্ধ নহয়

en: Failed to close tty properly
as: tty সঠিকৰূপে বন্ধ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ context নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হোৱাৰ ফলত তাক অপসাৰণ কৰা সম্ভৱ নহয়

en: File context for %s is not defined
as: %s'ৰ নথিপত্ৰ context আৱশ্যক

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
as: %s প্ৰেক্ষাপটটি নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হৈছে আৰু অপসাৰণযোগ্য নহয়

en: Interface %s is not defined
as: %s প্ৰেক্ষাপটৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰিত নহয়

en: Invalid file specification
as: নথিপত্ৰৰ বৈশিষ্ট্য বৈধ নহয়

en: Labeling
as: লেবেল ব্যৱস্থা

en: Linux Group %s does not exist
as: Linux সমষ্টি %s উপস্থিত নাই

en: Linux User %s does not exist
as: Linux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s বৰ্তমানে উপস্থিত নাই

en: Login Name
as: প্ৰৱেশ নাম

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
as: %s'ৰ বাবে প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হোৱাৰ ফলত আঁতৰুৱা সম্ভৱ নহয়

en: Login mapping for %s is not defined
as: %s'ৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰৱেশ মেপিং ব্যৱস্থা নিৰ্ধাৰিত নহয়

en: MCS Level
as: MCS স্তৰ

en: MCS Range
as: MCS সীমা

en: MLS/MCS Range
as: MLS/MCS সীমা

en: No context in file %s
as: %s নথিপত্ৰত কোনো context উপস্থিত নাই

en: Node Address is required
as: নোডৰ ঠিকনা উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: Not yet implemented
as: বাস্তবায়িত নহয়

en: Options Error %s
as: বিকল্প সংক্ৰান্ত ত্ৰুটি %s

en: Out of memory!
as: স্মৃতিশক্তি অবশিষ্ট নাই!

en: Password:
as: গুপ্তশব্দ:

en: Port %s/%s already defined
as: পোৰ্ট %s/%s বৰ্তমানে নিৰ্ধাৰিত আছে

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
as: %s/%s পোৰ্টটি নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হোৱাৰ ফলত অপসাৰণযোগ্য নহয়

en: Port %s/%s is not defined
as: %s/%s পোৰ্ট নিৰ্ধাৰিত নহয়

en: Port Number
as: পোৰ্ট সংখ্যা

en: Port is required
as: পোৰ্ট উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: Prefix
as: প্ৰেফিক্স

en: Proto
as: প্ৰোটো

en: Protocol udp or tcp is required
as: udp অথবা tcp প্ৰোটোকল আৱশ্যক

en: Requires at least one category
as: অন্তত এটা শ্ৰেণী উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: Requires prefix or roles
as: প্ৰেফিক্স অথবা ভূমিকা উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: Requires prefix, roles, level or range
as: প্ৰেফিক্স, ভূমিকা, স্তৰ অথবা ৰেঞ্জ উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: Requires setype
as: setype আৱশ্যক

en: Requires setype or serange
as: setype অথবা serange আৱশ্যক

en: Requires setype, serange or seuser
as: setype, serange অথবা seuser আৱশ্যক

en: Requires seuser or serange
as: seuser অথবা serange আৱশ্যক

en: SELinux Interface
as: SELinux সংযোগমাধ্যম

en: SELinux Port Type
as: SELinux পোৰ্টৰ ধৰন

en: SELinux Roles
as: SELinux ৰোল

en: SELinux Type is required
as: SELinux Type আৱশ্যক

en: SELinux User
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা

en: SELinux boolean
as: SELinux বুলিয়েন

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
as: SELinux নিয়মনীতি বৰ্তমানে পৰিচালিত নহয় অথবা সংগ্ৰহস্থল ব্যৱহাৰ কৰা সম্ভৱ নহয় ।

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ বৈশিষ্ট্য নিয়মনীতিত নিৰ্ধাৰিত হৈছে যাৰ ফলত অপসাৰণযোগ্য নহয়

en: SELinux user %s is not defined
as: SELinux ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰিত নহয়

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
as: দূঃক্ষিত, -l অকল SELinux MLS সমৰ্থনৰ সৈতে ব্যৱহাৰ কৰা যাবে

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
as: দুঃক্ষিত, newrole অকল এটা SELinux কাৰ্ণেলে ব্যৱহাৰ কৰা যাবে ।

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
as: দুঃক্ষিত, run_init অকল SELinux কাৰ্ণেলৰ সৈতে ব্যৱহাৰযোগ্য ।

en: To make this policy package active, execute:
as: চিহ্নিত পলিচি সৰঞ্জাম সক্ৰিয় কৰাৰ বাবে, সঞ্চালন কৰক:

en: Type is required
as: ধৰন উল্লেখ কৰা আৱশ্যক

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী: run_init <script> <args ...>
      এই ক্ষেত্ৰত: <script> দ্বাৰা সঞ্চালনৰ উদ্দেশ্যে init স্ক্ৰিপ্ট চিহ্নিত কৰা হয়,
             <args ...> উপৰোক্ত স্ক্ৰিপ্টৰ তৰ্ক উল্লিখিত হয় ।

en: Unable to allocate memory for new_context
as: new_context'ৰ বাবে স্মৃতিশক্তি বৰাদ্দ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: Unable to clear environment
as: পৰিবেশ পৰিশ্ৰুত কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: Unable to obtain empty signal set
as: ফাঁকা সিগন্যাল সংকলন প্ৰাপ্ত কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: Unable to restore the environment, aborting
as: পৰিবেশ পুনৰুদ্ধাৰ কৰোঁতে ব্যৰ্থ, পৰিত্যাগ কৰা হৈছে

en: Unable to restore tty label...
as: tty লেবেল পুনৰায় স্থাপন কৰোঁতে ব্যৰ্থ...

en: Unable to set SIGHUP handler
as: SIGHUP হেন্ডলাৰ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: Unknown or missing protocol
as: অজ্ঞাত বা হেৰুৱা আচাৰবিধি

en: Usage %s -L
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -L

en: Usage %s -L -l user
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -L -l user

en: Usage %s -d File ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -d File ...

en: Usage %s -l -d user ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -l -d user ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -l CATEGORY user ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...

en: Usage %s CATEGORY File ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s CATEGORY File ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...

en: Use -- to end option list.  For example
as: বিকল্পেৰ তালিকা সমাপ্ত কৰোঁতে -- প্ৰয়োগ কৰক ।  উদাহৰণস্বৰূপ

en: Version
as: ভাৰ্সান

en: Warning!  Could not retrieve tty information.
as: ত্ৰুটি!  tty সংক্ৰান্ত তথ্য প্ৰাপ্ত কৰা নাযায় ।

en: Warning! Could not restore context for %s
as: সতৰ্কবাৰ্তা!  %s'ৰ context পুনৰুদ্ধাৰ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: You must add at least one role for %s
as: %s'ৰ অন্তত এটা ভূমিকা যোগ কৰা আৱশ্যক

en: You must specify one of the following values: %s
as: নিম্নলিখিত এটা মান উল্লেখ কৰা আৱশ্যক: %s

en: authentication failed.
as: অনুমোদন কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: cannot find valid entry in the passwd file.
as: passwd নথিপত্ৰত বৈধ নিবেশ পোৱা নাযায় ।

en: error on reading PAM service configuration.
as: PAM সেৱাৰ বিন্যাস পড়তে ত্ৰুটি ।

en: failed to build new range with level %s
as: %s স্তৰ সহ নতুন ৰেঞ্জ নিৰ্মাণ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to convert new context to string
as: নতুন context'কে string হিসাবে ৰূপান্তৰ কৰা নাযায়

en: failed to exec shell
as: শ্বেল exec কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to get account information
as: হিচাপ সংক্ৰান্ত তথ্য প্ৰাপ্ত কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: failed to get new context.
as: new context প্ৰাপ্ত কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: failed to get old_context.
as: old_context প্ৰাপ্ত কৰোঁতে ব্যৰ্থ ।

en: failed to initialize PAM
as: PAM আৰম্ভ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to set PAM_TTY
as: PAM_TTY নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to set new range %s
as: নতুন ৰেঞ্জ %s স্থাপন কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to set new role %s
as: নতুন ভূমিকা %s স্থাপন কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: failed to set new type %s
as: নতুন ধৰন %s স্থাপন কৰোঁতে ব্যৰ্থ

en: getpass cannot open /dev/tty
as: getpass'ৰ দ্বাৰা /dev/tty খোলা সম্ভৱ নহয়

en: global
as: আন্তৰ্জাতিক

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
as: newrole:  %s:  %lu পংক্তিতে সমস্যা ।

en: newrole: failure forking: %s
as: newrole: fork কৰোঁতে ব্যৰ্থ: %s

en: newrole: incorrect password for %s
as: newrole: %s'ৰ গুপ্তশব্দ সঠিক নহয়

en: newrole: service name configuration hashtable overflow
as: newrole: সেৱাৰ নাম বিন্যাসৰ hashtable ওভাৰ-ফ্লো

en: off
as: বন্ধ

en: on
as: আৰম্ভ

en: run_init: incorrect password for %s
as: run_init: %s'ৰ গুপ্তশব্দ সঠিক নহয়

en: type
as: ধৰন

en: unknown
as: অজানা

en: usage:  %s [-qi]
as: ব্যৱহাৰপ্ৰণালী:  %s [-qi]
