Policycoreutils - en to nl translation catalogue (233 entries)

en: %s changed labels.
nl: %s veranderde labels.

en: %s is already in %s
nl: %s is al in %s

en: %s is not a valid context
nl: %s is geen geldige context

en: %s is not in %s
nl: %s is niet in %s

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
nl: %s!  Kon huidige context niet verkrijgen voor %s, opnieuw labelen van tty gaat niet door.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
nl: %s!  Kon geen nieuwe context verkrijgen voor %s, opnieuw labelen van tty gaat niet door.

en: %s!  Could not set new context for %s
nl: %s!  Kon geen nieuwe context instellen voor %s

en: %s:  Can't load policy and enforcing mode requested:  %s
nl: %s:  Kan tactiek niet laden en afdwingende mode verzocht:  %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
nl: %s:  Kan tactiek:  %s niet laden

en: %s:  Policy is already loaded and initial load requested
nl: %s:  Tactiek is al geladen en initiële inladen wordt verzocht

en: ******************** IMPORTANT ***********************
nl: ******************** BELANGRIJK **********************

en: Addr %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Addr %s gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: Addr %s is not defined
nl: Addr %s is niet gedefinieerd

en: Bad format %s: Record %s
nl: Verkeerd formaat %s: Record %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Boolean %s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: Boolean %s is not defined
nl: Boolean %s is niet gedefinieerd

en: Can not combine +/- with other types of categories
nl: Kan +/- niet combineren met andere typen categorieën

en: Can not have multiple sensitivities
nl: Kan geen meerdere gevoeligheden hebben

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
nl: Kan gevoeligheid niveaus door gebruik te maken van '+' op %s niet wijzigen

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
nl: Kan jouw ingang in het schaduw passwd bestand niet vinden.

en: Cannot read policy store.
nl: Kan tactiek opslag niet lezen.

en: Could not add SELinux user %s
nl: Kan SELinux gebruiker %s niet toevoegen

en: Could not add addr %s
nl: Kan addr %s niet toevoegen

en: Could not add file context for %s
nl: Kan bestand context niet toevoegen voor %s

en: Could not add interface %s
nl: Kan interface %s niet toevoegen

en: Could not add login mapping for %s
nl: Kan inlog afbeelding niet toevoegen voor %s

en: Could not add port %s/%s
nl: Kan poort %s/%s niet toevoegen

en: Could not add prefix %s for %s
nl: Kan prefix %s niet toevoegen voor %s

en: Could not add role %s for %s
nl: Kan rol %s niet toevoegen voor %s

en: Could not check if SELinux user %s is defined
nl: Kan niet controleren of SELinux gebruiker %s is gedefinieerd

en: Could not check if addr %s is defined
nl: Kan niet controleren of addr %s is gedefinieerd

en: Could not check if boolean %s is defined
nl: Kan niet controleren of Boolean %s gedefinieerd is

en: Could not check if file context for %s is defined
nl: Kan niet controleren of bestand context voor %s is gedefinieerd

en: Could not check if interface %s is defined
nl: Kan niet controleren of interface %s gedefinieerd is

en: Could not check if login mapping for %s is defined
nl: Kan niet controleren of inlog afbeelding voor %s is gedefinieerd

en: Could not check if port %s/%s is defined
nl: Kan niet controleren of poort %s/%s gedefinieerd is

en: Could not close descriptors.
nl: Kan beschrijvingen niet sluiten.

en: Could not commit semanage transaction
nl: Kan semanage transactie niet uitvoeren

en: Could not create SELinux user for %s
nl: Kan geen SELinux gebruiker aanmaken voor %s

en: Could not create a key for %s
nl: Kan geen sleutel aanmaken voor %s

en: Could not create a key for %s/%s
nl: Kan geen sleutel aanmaken voor %s/%s

en: Could not create addr for %s
nl: Kan geen addr aanmaken voor %s

en: Could not create context for %s
nl: Kan geen context aanmaken voor %s

en: Could not create context for %s/%s
nl: Kan geen context aanmaken voor %s/%s

en: Could not create file context for %s
nl: Kan geen bestand context aanmaken voor %s

en: Could not create interface for %s
nl: Kan geen interface aanmaken voor %s

en: Could not create key for %s
nl: Kan geen sleutel aanmaken voor %s

en: Could not create login mapping for %s
nl: Kan geen inlog afbeelding aanmaken voor %s

en: Could not create port for %s/%s
nl: Kan geen poort aanmaken voor %s/%s

en: Could not create semanage handle
nl: Kan semanage handle niet creëren

en: Could not delete SELinux user %s
nl: Kan SELinux gebruiker %s niet verwijderen

en: Could not delete addr %s
nl: Kan addr %s niet verwijderen

en: Could not delete boolean %s
nl: Kan Boolean %s niet verwijderen

en: Could not delete file context for %s
nl: Kan bestand context niet verwijderen voor %s

en: Could not delete interface %s
nl: Kan interface %s niet verwijderen

en: Could not delete login mapping for %s
nl: Kan inlog afbeelding niet verwijderen voor %s

en: Could not delete port %s/%s
nl: Kan poort %s/%s niet verwijderen

en: Could not delete the file context %s
nl: Kan bestand context %s niet verwijderen

en: Could not delete the port %s
nl: Kan poort %s niet verwijderen

en: Could not determine enforcing mode.
nl: Kan afdwingende mode niet vaststellen.

en: Could not establish semanage connection
nl: Kan semanage verbinding niet tot stand brengen

en: Could not extract key for %s
nl: Kan sleutel niet extraheren voor %s

en: Could not list SELinux modules
nl: Kan SELinux modules niet tonen

en: Could not list SELinux users
nl: Kan SELinux gebruikers niet tonen

en: Could not list addrs
nl: Kan addr's niet tonen

en: Could not list booleans
nl: Kan Booleans niet tonen

en: Could not list file contexts
nl: Kan bestand contexten niet tonen

en: Could not list interfaces
nl: Kan interfaces niet tonen

en: Could not list local file contexts
nl: Kan lokale bestand contexten niet tonen

en: Could not list login mappings
nl: Kan inlog afbeeldingen niet tonen

en: Could not list ports
nl: Kan poorten niet tonen

en: Could not list roles for user %s
nl: Kan rollen voor gebruiker %s niet tonen

en: Could not list the file contexts
nl: Kan bestand contexten niet tonen

en: Could not list the ports
nl: Kan poorten niet tonen

en: Could not modify SELinux user %s
nl: Kan SELinux gebruiker %s niet veranderen

en: Could not modify addr %s
nl: Kan addr %s niet veranderen

en: Could not modify boolean %s
nl: Kan Boolean %s niet veranderen

en: Could not modify file context for %s
nl: Kan bestand context niet veranderen voor %s

en: Could not modify interface %s
nl: Kan interface %s niet veranderen

en: Could not modify login mapping for %s
nl: Kan inlog afbeelding niet veranderen voor %s

en: Could not modify port %s/%s
nl: Kan poort %s/%s niet veranderen

en: Could not open file %s
nl: Kan bestand %s niet openen

en: Could not query addr %s
nl: Kan addr %s niet bevragen

en: Could not query file context %s
nl: Kan bestand context %s niet opvragen

en: Could not query file context for %s
nl: Kan bestand context niet opvragen voor %s

en: Could not query interface %s
nl: Kan interface %s niet opvragen

en: Could not query port %s/%s
nl: Kan poort %s/%s niet opvragen

en: Could not query seuser for %s
nl: Kan seuser niet opvragen voor %s

en: Could not query user for %s
nl: Kan gebruiker niet opvragen voor %s

en: Could not remove permissive domain %s (remove failed)
nl: Kan toelatend domein %s niet verwijderen (verwijderen mislukte)

en: Could not set MLS level for %s
nl: Kan MLS niveau niet instellen voor %s

en: Could not set MLS range for %s
nl: Kan MLS reeks niet instellen voor %s

en: Could not set SELinux user for %s
nl: Kan SELinux gebruiker niet instellen voor %s

en: Could not set active value of boolean %s
nl: Kan actieve waarde van Boolean %s niet instellen

en: Could not set addr context for %s
nl: Kan addr context niet instellen voor %s

en: Could not set exec context to %s.
nl: Kan exec context niet instellen naar %s.

en: Could not set file context for %s
nl: Kan bestand context niet instellen voor %s

en: Could not set interface context for %s
nl: Kan interface context niet instellen voor %s

en: Could not set mask for %s
nl: Kan geen masker instellen voor %s

en: Could not set message context for %s
nl: Kan boodschap context niet instellen voor %s

en: Could not set mls fields in addr context for %s
nl: Kan mls velden in addr context niet instellen voor %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
nl: Kan mls velden in bestand context niet instellen voor %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
nl: Kan mls velden in interface context niet instellen voor %s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
nl: Kan mls velden in poort context niet instellen voor %s/%s

en: Could not set name for %s
nl: Kan naam niet instellen voor %s

en: Could not set permissive domain %s (module installation failed)
nl: Kan toelatend domein %s niet instellen (module installatie mislukte)

en: Could not set port context for %s/%s
nl: Kan poort context niet instellen voor %s/%s

en: Could not set role in addr context for %s
nl: Kan rol in addr context niet instellen voor %s

en: Could not set role in file context for %s
nl: Kan rol in bestand context niet instellen voor %s

en: Could not set role in interface context for %s
nl: Kan rol in interface context niet instellen voor %s

en: Could not set role in port context for %s/%s
nl: Kan rol in poort context niet instellen voor %s/%s

en: Could not set type in addr context for %s
nl: Kan type in addr context niet instellen voor %s

en: Could not set type in file context for %s
nl: Kan type in bestand context niet instellen voor %s

en: Could not set type in interface context for %s
nl: Kan type in interface context niet instellen voor %s

en: Could not set type in port context for %s/%s
nl: Kan type in poort context niet instellen voor %s/%s

en: Could not set user in addr context for %s
nl: Kan gebruiker in addr context niet instellen voor %s

en: Could not set user in file context for %s
nl: Kan gebruiker in bestand context niet instellen voor %s

en: Could not set user in interface context for %s
nl: Kan gebruiker in interface context niet instellen voor %s

en: Could not set user in port context for %s/%s
nl: Kan gebruiker in poort context niet instellen voor %s/%s

en: Could not start semanage transaction
nl: Kan semanage transactie niet starten

en: Could not test MLS enabled status
nl: Kan MLS aangezet status niet testen

en: Couldn't get default type.
nl: Kan standaard type niet verkrijgen.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgezet

en: Error allocating memory.
nl: Fout bij het toewijzen van geheugen.

en: Error allocating shell's argv0.
nl: Fout bij het toewijzen van argv0 van de shell.

en: Error changing uid, aborting.
nl: Fout bij het veranderen van uid, afbreken.

en: Error connecting to audit system.
nl: Fout bij het verbinden met het audit systeem.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
nl: Fout bij het opnieuw instellen van KEEPCAPS, afbreken

en: Error sending audit message.
nl: Fout bij het versturen van audit boodschap.

en: Error!  Could not open %s.
nl: Fout! Kon %s niet openen.

en: Error!  Shell is not valid.
nl: Fout! Shell is niet geldig.

en: Error: multiple levels specified
nl: Fout: meerdere niveaus opgegeven

en: Error: multiple roles specified
nl: Fout: meerdere rollen opgegeven

en: Error: multiple types specified
nl: Fout: meerdere typen opgegeven

en: Error: you are not allowed to change levels on a non secure terminal
nl: Fout: Niveaus op een onbeveiligde terminal veranderen is niet toegestaan

en: Failed to close tty properly
nl: Afsluiten van tty op een juiste manier is mislukt

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Bestand context voor %s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: File context for %s is not defined
nl: Bestand context voor %s is niet gedefinieerd

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Interface %s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: Interface %s is not defined
nl: Interface %s is niet gedefinieerd

en: Invalid file specification
nl: Ongeldige bestand specificatie

en: Labeling
nl: Labelen

en: Linux Group %s does not exist
nl: Linux groep %s bestaat niet

en: Linux User %s does not exist
nl: Linux gebruiker %s bestaat niet

en: Login Name
nl: Inlog naam

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Inlog afbeelding voor %s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: Login mapping for %s is not defined
nl: Inlog afbeelding voor %s is niet gedefinieerd

en: MCS Level
nl: MCS niveau

en: MCS Range
nl: MCS reeks

en: MLS/MCS Range
nl: MLS/MCS reeks

en: No context in file %s
nl: Geen context in bestand %s

en: Node Address is required
nl: Node adres is vereist

en: Not yet implemented
nl: Nog niet geïmplementeerd

en: Options Error %s
nl: Fout in opties %s

en: Out of memory!
nl: Geheugen is vol!

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Port %s/%s already defined
nl: Poort %s/%s is al gedefinieerd

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
nl: Poort %s/%s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: Port %s/%s is not defined
nl: Poort %s/%s is niet gedefinieerd

en: Port Number
nl: Poort nummer

en: Port is required
nl: Poort is vereist

en: Protocol udp or tcp is required
nl: Protocol udp of tcp is vereist

en: Requires at least one category
nl: Vereist tenminste één categorie

en: Requires prefix or roles
nl: Vereist prefix of rollen

en: Requires prefix, roles, level or range
nl: Vereist prefix, rollen, niveau of bereik

en: Requires setype
nl: Vereist setype

en: Requires setype or serange
nl: Vereist setype of serange

en: Requires setype, serange or seuser
nl: Vereist setype, serange of seuser

en: Requires seuser or serange
nl: Vereist seuser of serange

en: SELinux Interface
nl: SELinux interface

en: SELinux Port Type
nl: SELinux poort type

en: SELinux Roles
nl: SELinux rollen

en: SELinux Type is required
nl: SELinux type is vereist

en: SELinux User
nl: SELinux gebruiker

en: SELinux boolean
nl: SELinux Boolean

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
nl: SELinux tactiek is niet beheerd of krijg geen toegang tot opslag.

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
nl: SELinux gebruiker %s is gedefinieerd in tactiek, kan niet worden verwijderd

en: SELinux user %s is not defined
nl: SELinux gebruiker %s is niet gedefinieerd

en: Semanage transaction already in progress
nl: Semanage transactie is al bezig

en: Semanage transaction not in progress
nl: Semanage transactie is niet bezig

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
nl: Sorry, -l mag alleen worden gebruikt met SELinux MLS ondersteuning.

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
nl: Sorry, newrole mag alleen worden gebruikt met een SELinux kernel.

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
nl: Sorry, run_init mag alleen worden gebruikt met een SELinux kernel.

en: To make this policy package active, execute:
nl: Om dit tactiek pakket te activeren, voer uit:

en: Type is required
nl: Type is vereist

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
nl: GEBRUIK: run_init <script> <argumenten ...>
      waarin: <script> de naam is van het init script dat moet worden uitgevoerd,
            <argumenten ...> de argumenten zijn voor dat script.

en: Unable to allocate memory for new_context
nl: Niet in staat om geheugen te reserveren voor new_context

en: Unable to clear environment
nl: Niet in staat om de omgeving op te schonen

en: Unable to obtain empty signal set
nl: Niet in staat om een lege signaal set te verkrijgen

en: Unable to restore the environment, aborting
nl: Niet in staat om de omgeving terug te zetten, afbreken

en: Unable to restore tty label...
nl: Niet in staat om tty label terug te zetten...

en: Unable to set SIGHUP handler
nl: Niet in staat om SIGHUP verwerker in te stellen

en: Unknown or missing protocol
nl: Onbekend of ontbrekend protocol

en: Usage %s -L
nl: Gebruik %s -L

en: Usage %s -L -l user
nl: Gebruik %s -L -l gebruiker

en: Usage %s -d File ...
nl: Gebruik %s -d bestand ...

en: Usage %s -l -d user ...
nl: Gebruik %s -l -d gebruiker ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
nl: Gebruik %s -l CATEGORIE gebruiker ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
nl: Gebruik %s -l [[+|-]CATEGORIE],...]q gebruiker ...

en: Usage %s CATEGORY File ...
nl: Gebruik %s CATEGORIE bestand ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
nl: Gebruik %s [[+|-]CATEGORIE],...]q bestand ...

en: Use -- to end option list.  For example
nl: Gebruik -- om de optie lijst te beëindigen.  Bijvoorbeeld

en: Version
nl: Versie

en: Warning!  Could not retrieve tty information.
nl: Waarschuwing! Kan tty informatie niet ophalen.

en: Warning! Could not restore context for %s
nl: Waarschuwing! Kan context voor %s niet terugzetten

en: You must add at least one role for %s
nl: Je moet ten minste een rol voor %s toevoegen

en: You must specify one of the following values: %s
nl: Je moet een van de volgende waarden opgeven: %s

en: authentication failed.
nl: authenticatie mislukt.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
nl: kan geen geldige ingang in het passwd bestand vinden.

en: error on reading PAM service configuration.
nl: fout bij het lezen van de PAM service instelling.

en: failed to build new range with level %s
nl: samenstellen van nieuwe reeks met niveau %s is mislukt

en: failed to convert new context to string
nl: converteren van nieuwe context naar string is mislukt

en: failed to exec shell
nl: uitvoeren van shell is mislukt

en: failed to get account information
nl: verkrijgen van account informatie is mislukt

en: failed to get new context.
nl: verkrijgen van nieuwe context is mislukt.

en: failed to get old_context.
nl: verkrijgen van old_context is mislukt.

en: failed to initialize PAM
nl: initialiseren van PAM is mislukt

en: failed to set PAM_TTY
nl: instellen van PAM_TTY is mislukt

en: failed to set new range %s
nl: instellen van nieuw bereik %s is mislukt

en: failed to set new role %s
nl: instellen van nieuwe rol %s is mislukt

en: failed to set new type %s
nl: instellen van nieuw type %s is mislukt

en: getpass cannot open /dev/tty
nl: getpass kan /dev/tty niet openen

en: global
nl: globaal

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
nl: newrole:  %s:  fout op regel %lu.

en: newrole: failure forking: %s
nl: newrole: forking mislukt: %s

en: newrole: incorrect password for %s
nl: newrole: incorrect wachtwoord voor %s

en: newrole: service name configuration hashtable overflow
nl: newrole: service naam configuratie hashtable overflow

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: run_init: incorrect password for %s
nl: run_init: incorrect wachtwoord voor %s

en: unknown
nl: onbekend

en: usage:  %s [-qi]
nl: gebruik:  %s [-qi]
